Plüss Doll Számítani rá szalonna audi kupa végeredmény Technológia Kakas Büszke

Magyar kupa | Győri Audi ETO KC

Győri Audi ETO KC | Győri ETO Kézilabda Szurkolók Egyesülete

Eldőlt, ki irányítja a jövőben a Győri Audi ETO KC-t - Eurosport

A Debrecen legyőzésével jutott be a Magyar Kupa döntőjébe a Győr női  kézicsapata
A Debrecen legyőzésével jutott be a Magyar Kupa döntőjébe a Győr női kézicsapata

Amikor még tódult a tömeg a Népszava Kupa meccseire az Üllői útra

Az utolsó másodpercig szoros volt, de a Győr egy góllal legyőzte a DVSC-t  és elsőként jutott a döntőbe | M4 Sport
Az utolsó másodpercig szoros volt, de a Győr egy góllal legyőzte a DVSC-t és elsőként jutott a döntőbe | M4 Sport

Audi kupa 2019 eredmények, Foci Világ - Eredmenyek.com

XVIII. Audi Quattro Golf Kupa | Pannónia Golf & Country Club

Újabb győzelmével negyeddöntőbe jutott a Győri Audi ETO KC a Bajnokok  Ligájában - Eurosport
Újabb győzelmével negyeddöntőbe jutott a Győri Audi ETO KC a Bajnokok Ligájában - Eurosport

AUDI NÁDAS KUPA 2022 I 2022.09.24-25. – Balatoni Yacht Club – alapítva 1912

Újabb győzelmével ismét bajnok a Győri Audi ETO KC - Eurosport

Index - Sport - Hatalmas Fradi-bravúr: a ferencvárosiak nyerték a női  kézilabda Magyar Kupát
Index - Sport - Hatalmas Fradi-bravúr: a ferencvárosiak nyerték a női kézilabda Magyar Kupát

Kiélezett döntőben védett címet a Ferencváros, megvan a 14. kupagyőzelem -  Eurosport
Kiélezett döntőben védett címet a Ferencváros, megvan a 14. kupagyőzelem - Eurosport

AUDI NÁDAS KUPA 2021 I 2021.07.03-04. – Balatoni Yacht Club – alapítva 1912

2016.01.09. Győri Audi ETO KC – Buducnost Podgorica (22-20) | Győri ETO  Kézilabda Szurkolók Egyesülete
2016.01.09. Győri Audi ETO KC – Buducnost Podgorica (22-20) | Győri ETO Kézilabda Szurkolók Egyesülete

Nehéz meccsen kupagyőztes a Győri Audi ETO KC! - szép volt lányok, szép  volt Győr! – Győr Plusz | Győr Plusz
Nehéz meccsen kupagyőztes a Győri Audi ETO KC! - szép volt lányok, szép volt Győr! – Győr Plusz | Győr Plusz