Home

Beágyaz Rodeó patois pyeongchang 2018 rövidpályás gyorskorcsolya váltó döntő Lil Piros dátum eladó

Történelmi csoda a jégen: Magyarország olimpiai bajnok!

Pyeongchang 2018, megtörnék a jeget - Sportszerű

Döntőben a magyar gyorskorcsolya vegyes váltó! Akár érem is lehet az első  nap - Eurosport
Döntőben a magyar gyorskorcsolya vegyes váltó! Akár érem is lehet az első nap - Eurosport

Bravúros magyar bronzérem a short trackesek világkupaversenyén - Eurosport

Nem lesz címvédés, B döntős a magyar gyorskorcsolya-váltó | 24.hu

Jászapáti Petra hetedik 500-on - Infostart.hu

Bronzérmes lett a magyar vegyes váltó rövidpályás gyorskorcsolyában | Az  online férfimagazin
Bronzérmes lett a magyar vegyes váltó rövidpályás gyorskorcsolyában | Az online férfimagazin

Rövidpályás gyorskorcsolya: Negyedik a női váltó! – Síparadicsom Blog

Telex: Megóvja a magyar csapat Liu Shaolin versenyét

Burján Csaba hozzásegíthette volna a címvédéshez a magyar váltót, ha nincs  az óriási balhé egy Kínának beszóló Instagram-posztja miatt
Burján Csaba hozzásegíthette volna a címvédéshez a magyar váltót, ha nincs az óriási balhé egy Kínának beszóló Instagram-posztja miatt

A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így  6. lett 5000 méteren Pekingben
A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így 6. lett 5000 méteren Pekingben

Az első magyar téli olimpiai arany felejthetetlen pillanatai örömittas  képeken és videón - Körkép.sk
Az első magyar téli olimpiai arany felejthetetlen pillanatai örömittas képeken és videón - Körkép.sk

Index - Sport - Kilő a magyar - Az olimpia 11. napja - Percről percre

A magyar férfiváltó megnyerte a B-döntőt – videó a győztes futamról |  Mandiner
A magyar férfiváltó megnyerte a B-döntőt – videó a győztes futamról | Mandiner

Bronz a téli olimpián, magyarok a dobogón az első éremosztó napon

Lelátó - Bronzérmes a magyar vegyes váltó rövidpályás gyorskorcsolyában  Pekingben
Lelátó - Bronzérmes a magyar vegyes váltó rövidpályás gyorskorcsolyában Pekingben

Rövidpályás gyorskorcsolya női 1000m… | Magyar Olimpiai Bizottság

Férfi 5000 méteres rövidpályásgyorskorcsolya-váltó a 2018. évi téli  olimpiai játékokon – Wikipédia
Férfi 5000 méteres rövidpályásgyorskorcsolya-váltó a 2018. évi téli olimpiai játékokon – Wikipédia

Hajrá, magyarok! Mutatjuk, szerdán kinek szurkolhatunk a téli olimpián |  hirado.hu
Hajrá, magyarok! Mutatjuk, szerdán kinek szurkolhatunk a téli olimpián | hirado.hu

Megvannak az első magyar érmek a rövidpályás gyorskorcsolyázók  vk-sorozatában
Megvannak az első magyar érmek a rövidpályás gyorskorcsolyázók vk-sorozatában

Peking 2022: nem védheti meg címét a magyar férfi gyorskorcsolya váltó

Index - Sport - Dráma a short track-Eb végén, első helyről zárták ki a  magyar váltót
Index - Sport - Dráma a short track-Eb végén, első helyről zárták ki a magyar váltót

Olimpiai bajnok a férfi gyorskorcsolya-váltó Pjongcsangban

Aranyérmet szerzett Liu Shaoang 500 méteren a téli olimpián

Liuék távozása után a döntő extrateljesítmény lenne a magyaroktól a vb-n -  Eurosport
Liuék távozása után a döntő extrateljesítmény lenne a magyaroktól a vb-n - Eurosport

Liu Shaolin Sándor újabb ötödik helyet ért el az olimpián | 24.hu

Minden idők legjobb magyar eredményét hozta a női váltó a rövidpályás  gyorskorcsolya-világkupán - Eurosport
Minden idők legjobb magyar eredményét hozta a női váltó a rövidpályás gyorskorcsolya-világkupán - Eurosport

Remek zárás: ezüstérmet nyert női váltónk az Eb-n! - Eurosport